Аква паркот на Хотел Изгрев е еден од најголемите аква паркови во регионот со бројни лизгалки и 6 базени. Се што треба да сторите е да зграпчете костим за капење, пијалок и забавата може да започне.

Со влегувањето во сјајното и пространо лоби, веднаш ќе се почувствувате добредојдени и како дома.

Опуштете се покрај нашиот лоби бар во пријатна атмосфера со пијалок во рака , додека уживате во прекрасниот поглед на езерото и планините.

Од семинари и конгреси, гала вечери до свадби и фамилијарни прослави во сите големини и стилови се организираат секојдневно во нашиот конгресен центар.

Целосно подмладени во телото и духот, во спа центарот на Хотел Изгрев ќе откриете оаза на спокој и релаксација .


Двокреветни(44)/Француски кревет (14)

Капацитетот на оваа соба е за две лица со површина од 20 м2, идеално за парови. Фото Галерија:

Learn more »

Стандардна соба (110)

Капацитетот е за три лица (двајца возрасни и едно дете) и површина од 19-22 м2. Можете да изберете помеѓу соба со поглед на езеро или борова шума.

Learn more »

Фамилијарна соба (19)

Уживајте во вашиот фамилијарен одмор во нашите соби со површина од 26 м2 и капацитет за двајца возрасни и две деца. Фото Галерија:

Learn more »

Апартман (13)

Капацитетот на овој тип соба е за 3-5 лица со површина од 30-45 м2. Во текот на денот можете да уживате гледајќи телевизија или слушајќи музика во дневната соба, а на вечер релаксирајтесе во комфорната спална соба. Фото галерија:

Learn more »

Поврзани соби (4)

Капацитетот е за четири лица, а површината е 40м2, совршено за фамилии и пријатели. Фото галерија:

Learn more »

Соба за хендикепирани лица (2)

Капацитетот на собата е за две лица а површината е 21 м2. Фото галерија:

Learn more »

Кралски апартман (1)

Почуствувајте се како крал во овој простран апартман со две спални соби, две купатила и дневен престој. Апартманот има површина од 100 м2 и капацитет за пет лица. Терасата на овој апартман е 85м2 со надворешно џакузи и прекрасен поглед на целото езеро. Фото галерија:

Learn more »