EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com
Храна и Пијалак
Храна и Пијалак
Храна и Пијалак
Храна и Пијалак

Храна и Пијалак

Нашиот главен ресторан со 5* нуди голем избор на интернационални јадења подготвени со големо внимание од нашите готвачи.

Ресторан

Нашиот главен ресторан со 5* нуди голем избор на интернационални јадења подготвени со големо внимание од нашите готвачи.
Богатиот избор за појадок ви овозможува да го започнете денот со многу енергија. Може да уживате со семејството во мирен и тивок ручек / вечера во нашиот À la Carte ресторан и таверна, каде што може да ги вкусите традиционалните јадења
 

Бар

Опуштете се од напорниот ден покрај нашите барови – покрај аква паркот, покрај плажа, базен, лоби, фоаје или ресторан – со дегустирање на некој од вкусните коктели.

BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
1. CHILD
2. CHILD
3. CHILD
Copyright © 2024 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency