EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com
Ushqim dhe Pije
Ushqim dhe Pije
Ushqim dhe Pije
Ushqim dhe Pije

Ushqim dhe Pije

Në Hotel Izgrev, i cili ofron një përzgjedhje të pasur të shijeve gustator nga kuzhinat botërore, jeni të ftuar të merrni shijet tuaja në një udhëtim unik gastronomik.

Restoranti

Restoranti kryesor me pesë yje ofron zgjedhje të madhe nga kuzhina ndërkombëtare përgatitur nga kuzhinierët tanë profesionistë. Një mëngjes i pasur ofron një gamë të gjerë zgjedhjesh për të energjizuar ditën tuaj. Ju gjithmonë mund të shijoni një vakt mjaft të qetë me familjen tuaj pasi hoteli ofron gjithashtu  shërbim "A 'la Carte" dhe një tavernë ku përgatiten pjatat tradicionale.

Bari

Pas një dite të lodhshme mund të relaksoheni tek njëri nga baret: aqua bar, bari i plazhit, bari i pishinës, bari i hollit, restoranti i hollit ku mund të provoni ndonjë nga koktelet e shijshëm.

BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
1. CHILD
2. CHILD
3. CHILD
CONTACT US
Copyright © 2024 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency