EN SQ MK

Radozhda - Elen Kamen Road Elen Kamen, 6330, North Macedonia

+389 46 552 590

reservations@hotelizgrev.com
Spa & Wellness
Spa & Wellness
Spa & Wellness

Spa & Wellness

Kënaquni duke u rifreskuar dhe relaksuar me përvoja që do t'ju bëjnë të ndiheni të qetë gjatë pushimeve tuaja.

Qendra e Hotel Izgrevit për Spa dhe Shërbime Kozmetike është oazë qetësie, relaksi dhe ripërtërimi.
Ndjehuni si një foshnjë e porsalindur nën kujdesin e terapistëve tanë profesionistë derisa përjetoni programin profesional të masazhit dhe kujdesit të lëkurës në hotelin tonë. Relaksohuni në saunë ose shijoni programin tonë të fitnesit ose thjesht përdorni pishinën e brendshme derisa admironi pamjen befasuese të liqenit.

Ju dhe mendimet tuaja vetëm me ju.
Zona Wellness & Spa - detoks për trupin, relaksim për mendjen dhe pushim për shpirtin. Ekipi ynë mendon gjithmonë për vizitorët besnikë të qendrës Wellness & Spa dhe gjithmonë përgatit surpriza të ndryshme.
Temperatura e ujit në pishinën tonë të brendshme është 25°C
Mirë se vini.

BOOK NOW
1 ADULT
0 CHILD
1. CHILD
2. CHILD
3. CHILD
CONTACT US
Copyright © 2024 All rights reserved
Cookie Policy
graphx.agency